img

İletişim: 0 850 840 11 11   -   0532 242 55 56    |   info@ecufast.com.tr

img

Sıkça Sorulan Sorular

EcuFast aracım için sağlıklı mı ?

Yaptığımız “ECUFAST Yazılım” işlemi, motorun gücünü arttırıp ideal hale getirirken güvenli limitleri aşmayacak şekilde ayarlanır. Hatta araca kazandırılan ekstra güç daha az vites değişimi anlamına geleceğinden aşınmada azalma da söz konusudur.

Her motorun limitleri bir diğerinden farklıdır, fakat ECUFAST kalitesi ile yapılan Yazılım işlemi hiçbir zaman araçta sorun yarabilecek limitlere yaklaşmaz.

Yüksek kalitede Chip Tuning yapan firmaların sonuçlarının hepsi birbirine yakındır. Piyasada size daha fazla güç vaat eden Chip Tuning firmalarına dikkatle yaklaşmak gerekir. Bu vaatlerin bir kısmı müşterinin fark etmeyeceği düşüncesi ile yalan beyan , diğer kısmı da motorun limitinin üstünde zorlanmasına dayalıdır.

 

İşlem ne kadar zamanda tamamlanır ?

Chip Tuning işlemi ; araca göre değişmekle beraber 1 saat ile 2 saat arasında bir sürede tamamlanır. Çayınızı , kahvenizi içerek bizlerle sohbet ederken aracınız Daha Güçlü ve Daha Ekonomik bir araca dönüşür.

 

Deneme süresi veriyor musunuz ?

ECUFAST Chip Tuning kalitesini gönül rahatlığı ile TEST edebilmeniz için ; 15 gün içinde koşulsuz şartsız %100 para iade GARANTİSİ vermektedir.

 

Garantimi etkiler mi ?

Teorik olarak aracınıza yaptığınız her müdahale garantiyi etkiler.Fakat Pratikte yapılan işlem servis tarafından fark edilemediğinden garanti dışı kalma ile ilgili problem birkaç üretici firma haricinde yaşanmamaktadır.
Hatta uygulama yaptığımız araçların % 50 lik bir bölümünü servis garantisi dahilinde bulunan 2 yaşın altındaki araçlar oluşturmaktadır.

 

Araç üreticileri kendileri neden yapmıyor ?


Üreticiler araçlarını tüm dünya pazarına sunmak için tasarlıyorlar ve bunun neticesinde bir çok etken araçların , kapasitelerinin altında piyasaya sürülmesine sebep oluyor.(Egzoz emisyon standartları, sıcaklık ve iklim farklılıkları , vergilendirme politikaları ve satış politikaları gibi).Ülkemizde vergilendirme nasıl ki motor hacmine göre yapılıyorsa birçok Avrupa Ülkesinde hacme bakılmaksızın beygir gücü esas alınarak yapılıyor ; bu da araçların kapasitelerinin altında satışa sunulmasına sebep oluyor.
Günümüzde birçok marka kendi bünyelerindeki modifiye firmaları veya anlaşmalı oldukları firmalar vasıtası ile satış sonrasında aynı hizmeti çok yüksek fiyatlarla kullanıcılarına sunmaktadır.


Mercedes Benz _ Brabus _ AMG
BMW _ Hartge
Volkswagen _ ABT