Kurumsal

2000'li yılların başında otomotiv yazılımlarının, mekanik işlemlerinden daha önemli bir hale gelmesinin sonucunda Istanbul'da kurulan EcuFast üzerinden geçen yıllar sonrasında araç yazılım endüstrisinde tüm dünyada adından söz ettiren bir marka olmayı başarmıştır.

2019 yılından beri katıldığımız dünyanın en büyük otomobil buluşması olan SEMA Show Las Vegas USA'de bayrağımızı gururla temsil etmektedir.

Kalite ve Müşteri Memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden, tecrübeli Mühendis kadromuzla Yazılım sektöründeki tüm gelişmeleri müşterilerimize sunmak için ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde her geçen gün büyüyen bayi ağımızla sizlere hizmet vermek için çalışıyoruz.

EcuFast kalitesini şimdiye kadar kullanan 100.000 üzerindeki binek ve hafif ticari, 10.000 üzerindeki ağır ticari araç sahibi müşterilerimizin memnuniyetine sizlerin de memnuniyetini katarak Türkiye'deki liderliğimizi dünya çapında tercih edilen bir marka konumuna taşımak en büyük hedefimizdir.

Bu nedenle Almaya, Hollanda, Fransa, Kosova, Makedonya'daki Bayilerimiz ve Amerika Birleşik Devletlerindeki kendi ofislerimiz ile tüm dünyaya bayrağımızı taşımaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla;
EcuFast

EcuFast

%100 Müşteri Memnuniyeti ilkemiz ile aracınızı TEST edip beğendiğiniz taktirde sizleride EcuFast ailesine katılmaya davet ediyoruz!

FİYAT AL