Hakkımızda

2000'li yılların başından beri Otomotiv Sektörüne hizmet eden Ali Alper ÖZÜÇER tarafından kurulan EcuFast, aracına değer veren ve yeniliklere açık müşterilerine ekonomi ve performansı bir arada sunmak için çalışmaktadır.

Kalite ve Müşteri Memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden, Deneyimli Mühendis kadromuzla Yazılım Sektöründeki tüm gelişmeleri müşterilerimize sunmak için ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde her geçen gün büyüyen bayi ağımızla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

EcuFast kalitesini şimdiye kadar kullanan 50.000’in üzerindeki binek ve hafif ticari, 5.000’in üzerindeki ağır ticari araç sahibi müşterilerimizin memnuniyetine sizlerin de memnuniyetini katarak Türkiye'deki liderliğimizi Dünya çapında tercih edilen bir marka konumuna taşımak en büyük hedefimizdir. Bu nedenle Almaya, Hollanda, Fransa, Kosova, Makedonya'daki Bayilerimiz ve Amerika Birleşik Devletlerindeki Kendi Ofisimizle tüm dünyaya bayrağımızı taşımaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla;
EcuFast

ECUFAST

%100 Müşteri Memnuniyeti ilkemiz ile aracınızı TEST edip beğendiğiniz taktirde sizleride EcuFast ailesine katılmaya davet ediyoruz!

Fiyat Al